Ataşehir Plastik Cerrah

Ataşehir Plastik Cerrah

Ataşehir Plastik Cerrah

Halk arasında kısaca estetik cerrah, plastik cerrah olarak geçen ünvanı kazanmak için, öncelikle liseden sonra 6 yıl tıp fakültesi eğitimi almak gerekiyor. Sonrasında uzmanlık sınavına girilerek Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünü kazanmak gerekiyor. Yani liseden sonra 12 yıllık bir eğitim neticesi estetik cerrah ve plastik cerrah olunabiliyor.

Estetik ve onun gerekli olan işlemi halk arasında zaruri bir tıbbi uygulama olarak görülmese de bizler Ataşehir’deki estetik kliniğimizde bu durumun böyle olmadığını biliyor,ve sizin daha güçlü bir sosyal kişiliğe sahip olmanız sosyal yaşantınızda daha aktif biri olmanız için isteklerinizi görev bilip sizi daha mutlu bir hayata hazırlamaya çalışıyoruz.

Eğer daha iyi / güçlü / mutlu / kendine güvenen bir yaşama hazırlanmak gibi bir planınız varsa sizlerin isteklerinize cevap vermek için Ataşehir’deki estetik kliniğimize siz değerli danışanlarımızı bekliyoruz.

Op. Dr. Ali Cemal Yılmaz

Op. Dr. Ali Cemal Yılmaz
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nden 1998 yılında mezun oldum. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2.Plastik Cerrahi servisinde ihtisasımı tamamlayarak Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldum.
Çalıştığım her yerde hasta odaklı, insan ilişkilerini ön planda tutan ve çalışma arkadaşları ile uyumlu biri olarak bilinirim. Bütün bunların hepsi temel prensiplerimdir. Onbeşe yakın ulusal ve uluslararası bilimsel yayınım, Yirmiden fazla kongre katılımım ve ona yakın kongre etkinliğim bulunmaktadır. 2011’de board denkliğini aldım. Estetik ve maksillofasiyal operasyonlarına ayrıca bir ilgim oldu. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) üyesiyim.

Yorumlar

WhatsApp ile Hemen Ulaş!