Ataşehir Karın Germe | Ali Cemal Yılmaz

Ataşehir Karın Germe

Ataşehir Karın Germe

Ataşehir Karın Germe

Kilo verme süreci için oldukça etkili Karın Germe operasyonu ile hayal ettiğiniz vücuda kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Bu operasyon ile sadece karnınızdaki fazlalıkları değil, aynı zamanda sarkıklık ve deri fazlalığı gibi şikayetlerinizden de kurtulabilirsiniz. Cinsiyet fark etmeksizin isteyen herkes karın germe operasyonu olabilmektedir. Ataşehir Karın Germe operasyonları yapan birçok kişi arasından en çok tercih edilen kişi olan Op. Dr. Ali Cemal Yılmaz sizler için en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.

Ataşehir Karın Germe Süreci

Karın Germe Süreci hastanın istek ve talebiyle başlamaktadır. Doktorumuz ilk olarak operasyon yapılacak bölgenin yapısını inceleyerek belirli bir profil hattı ortaya çıkarmaktadır. Uygulanacak olan teknik yapılan incelemeler sonucunda kararlaştırılır ve operasyon süreci tam anlamıyla başlamış olur. Operasyon ile hamilelik döneminde oluşan izler, sarkıklıklar, deri fazlalıkları alınmaktadır. Aynı zamanda liposuction gibi uygulanan yöntemler ile kilo verme süresi de hızlandırılmış olur. Ataşehir Karın Germe Süreci ile karın sarkması, gevşeklik ve çatlak görünümlü deri gibi problemler ortadan kaldırılır. Tıbbi olarak karın germe operasyonları kişiye belirli avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajları sıralayacak olursak:

  • Vajinal doğumdan sonra bazı kadınlar Stres Üriner İnkontinans denilen bir rahatsızlık geliştirebilir. Bu rahatsızlık öksürme, hapşırma gibi istemsiz hareketlerin sonucunda idrar kaçırma durumu olarak tanımlanmaktadır. Karın germe operasyonu ile bu rahatsızlık durumu ortadan kaldırılabilir.
  • Özveriyle çalışan doktorumuz tarafından yapılan karın germe operasyonları ile kişinin karın biçimi düzelir ve kişi daha iyi bir duruş kazanır.
  • Ventral Fıtık denilen rahatsızlık giderilir. Bağırsak veya karın dokusu karın duvarının dışına çıkıp, burada bir cep oluşturmaktadır. Bu cep sonucunda Ventral Fıtık denilen rahatsızlık oluşmaktadır. Karın germe operasyonu ile bu rahatsızlığa çözüm bulunabilmektedir.
  • Kişi operasyon sonucu sahip olduğu bedenden ötürü özgüven kazanır.

Ataşehir Karın Germe Fiyatları

Ataşehir Karın Germe Fiyatları, operasyon yapılacak olan bölgenin yapısına, yağ fazlalığına, sarkıklık ve çatlak durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebepten ötürü sizler için net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Ataşehir Karın Germe Fiyatları hakkında detaylı ve ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.