Ataşehir Vücut Estetiği | Ali Cemal Yılmaz

Ataşehir Vücut Estetiği

Ataşehir Vücut Estetiği

Ataşehir Vücut Estetiği

Vücut estetiği son zamanlarda özellikle kadınlar arasında oldukça yaygın şekilde tercih edilen estetik gruplarından biridir. Vücut estetiği denince akla ilk gelen şey; vücudun sarkık olması, çatlaklıklar, deforme olan bölgelerin toparlanması ve daha güzel bir görüntü yakalamak için yapılan işlemlerdir. Bu işlemleri Ataşehir vücut estetiği kliniğimizi tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Vücut Estetiği Çeşitleri Nelerdir?

Vücut estetiğinin yapılabilmesi için bazı çalışmalar gereklidir. Bu çalışmalar; meme estetiği, liposuction, vücut şekillendirme, el estetiği, ayak estetiği, göbek estetiği, kalça estetiği, uyluk germe, kol germe, karın germe gibi cerrahi alanları kapsamaktadır. Bu işlemlerin hepsini Ataşehir vücut estetiği ayrıcalıklarıyla www.alicemalyilmaz.com detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Göğüs Estetiği

Özellikle kadınların en çok tercih ettiği estetiklerden biri olan göğüs estetiği son derece önemli bir operasyon gerektirir. Estetik dünyasında farklı bir yere sahip olan bu estetik çeşidi birçok kadın tarafından tercih edilir. Kadınlar genellikle dolgun ve dik görüntüye sahip bir göğse sahip olmak istedikleri için bu tarz cerrahi işlemlere oldukça fazla başvururlar.

Göğüsler her kadında farklılıklar gösterebilir. Bazı kadınların göğüsleri büyük ve dolgundur. Bazı kadınların ise küçüktür. Bu yüzden kadınlar en çok göğüs estetiğini tercih etmektedir. Ataşehir vücut estetiği ayrıcalığıyla uzman ve profesyonel hekimlerimizin yardımıyla istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Karın Estetiği

Ataşehir vücut estetiği çatısı altında yapılan karın estetiği; alt ve üst karın bölgesindeki yağlanmaların giderilmesi, sarkma ve çatlaklıkların yok edilmesiyle karın kaslarının güçlendirilmesi işlemleridir. Karın germe işlemleriyle sarkan derilerden ve karın bölgesinde oluşan yağlardan arınabilirsiniz. Karın germe işlemleri meme ve liposuction işlemleriyle birlikte uygulanabilmektedir.

Kalça Estetiği

Kadın vücudunun en dikkat çekici bölgelerinden olan kalça, kadınların güzel görünmesini istedikleri bir bölgedir. Kalça estetiğinde kadınların sahip olmak istedikleri şekil verilebilir. İdeal olan bir kalçaya sahip olmak isteyen kadınların sadece kalçalarına işlem yapmak yeterli değildir. Bu yüzden meme, karın, basen ve bacaklara da bazı dokunuşlar yapılır. İdeal bir görüntü yapılabilmesi için bölgelerin her birine eşit miktarda müdahale sağlanmalıdır.

Bu işlemler yapılırken ameliyat sonrası iki hafta içinde normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Bir buçuk aylık süreç içinde kesinlikle ağırlık kaldırmamalı ve vücudunuzu zorlamamalısınız. kliniği olarak profesyonel estetik operasyonları yapıyoruz. Bu tedavi ve estetik işlemler hakkında bilgi almak için www.alicemalyilmaz.com adresini ziyaret edebilirsiniz.