Ataşehir Yüz Estetiği | Ali Cemal Yılmaz

Ataşehir Yüz Estetiği

Ataşehir Yüz Estetiği

Ataşehir Yüz Estetiği

Yüz estetiği özellikle kadınlar başta olmak üzere birçok kişinin son zamanlarda en çok başvurduğu estetik çeşitlerinden biridir. Vücudumuzun en dikkat çekici bölgesi olan yüzümüzdür. Bu sebepten ötürü yüzün her zaman estetik, sağlıklı ve genç görünmesi hepimiz için önemlidir. Yüz estetiği kadınlar ve erkekler tarafından oldukça fazla talep edilen cerrahi operasyonlardır. Ataşehir yüz estetiği kliniği olarak bu tedavileri gelişmiş teknolojilerin yardımıyla gerçekleştirmekteyiz. Yüz estetiği hem kusursuz olmalı hem de doğal görünmelidir. Özellikle son zamanlarda birçok hastanın en önemli öncelikleri arasında olan doğal yüz estetiği için doğru yer seçmek sağlığınız açısından önemlidir. İşinde uzman olan kişileri tercih etmeli ve doğru bir tedavi almalısınız.

Yüz Estetiği Nedir?

Yüz estetiği boyun ve yüz bölgelerine yapılan estetik operasyonlardır. Yüz estetiğinde, boyun, yüz germe gibi işlemlerin yanı sıra, yüz kaldırma, burun estetiği, dudak estetiği, kulak estetiği, göz estetiği, kaş ve çene estetiği gibi birçok ameliyat bulunmaktadır.

Yüz estetiğindeki asıl amaç yüzün daha genç ve sağlıklı, dinamik ve güzel görünmesini sağlamaktır. Bu görünümün oluşmasını sağlamak için yüz estetiğinde bazı kırışıklıklar ortadan kaldırılır. Sarkmalar toplanır ve yüz yukarı doğru çekilir ve yüzün daha genç bir görüntüye sahip olması sağlanır. Yaşlılığın en önemli belirtileri yüzde oluşur. Bu yüz estetiği oldukça önemli bir estetik operasyondur. Ataşehir yüz estetiği olarak bu tedavi ve operasyonları profesyonel bir şekilde gerçekleştirecek uzmanlarımız mevcuttur.

Yüz Estetiğinin Etkileri Nelerdir?

Cildin yaşlanması belirtileri ilk önce yüzde meydana gelmektedir. Göz çevresindeki mimiğim kullanımı ve göz çevresindeki derinin ince olması sebebiyle göz çevresinde meydana gelen kırışıklıklar yaşlanmanın en önemli belirtileri arasındadır. Göz kapağı kaldırma operasyonları sayesinde göz kapağı ve çevresindeki sarkmalar yok edilmektedir. Sarkan deri parçaları kesilir ve göz kapağının daha genç ve dinamik görünmesi sağlanır.

Yüz estetiğinde dikkat çeken diğer estetik ameliyatlardan biri de alın germe işlemleridir. Bu operasyonda alın ortasında yer alan yatay ve kaşlar arasındaki çizgilerin görünürlüğü azaltılmaktadır. Bu operasyon kişilerin mimiklerini etkilemez ve operasyon sonrasında belirgin olmayan bir iz kalmaktadır. Sizlerde iyi bir yüz estetiği operasyonu yaptırmak istiyorsanız Ataşehir yüz estetiği kliniğimizi ziyaret edebilir ya da www.alicemalyilmaz.com adresi üzerinden bilgi alabilirsiniz.