Kadıköy Erkek Vücut Şekillendirme | Ali Cemal Yılmaz

Kadıköy Erkek Vücut Şekillendirme

Kadıköy Erkek Vücut Şekillendirme

Kadıköy Erkek Vücut Şekillendirme

Vücut estetiği günümüzde kadın erkek fark etmeksizin birçok kişiyi ilgilendiren bir konu haline gelmiştir. Bu yüzden son zamanlarda erkek vücut şekillendirme operasyonları da sıklıkla tercih edilmeye ve popüler bir hale gelemeye başlamıştır. Tam olarak bu noktada bilgi, birikim ve deneyimleri ile Kadıköy Erkek Vücut Şekillendirme yapan yerlerin başında gelen kliniklerden biri olan Opr. Dr. Ali Cemal Yılmaz’ın önderliğindeki kliniğimiz bu alanda en çok tercih edilen yerlerden birisidir. Kolay, kesin sonuç odaklı ve güvenilir erkek vücut şekillendirme operasyonu için sizler de bu noktada bizden destek alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz, fakat öncesinde erkek vücut şekillendirme operasyonu nedir ona birlikte bakalım.

Erkek Vücut Şekillendirme Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere erkek vücut şekillendirme operasyonu ideal bir vücut şekli kazanmak için yapılan küçük yeri geldiğinde de oldukça önemli operasyonlardır. Kadıköy Erkek Vücut Şekillendirme operasyonu kapsamında kişinin sahip olduğu kas kütlesinin ortaya çıkması ve özellikle de bel bölgesinde biriken yağların vücuttan uzaklaştırılması amaçlanır. Kadın vücuduna nispeten üst bölgenin geniş ve alt bölgenin de giderek dar olduğu ideal erkek vücudu için yaptığımız vücut şekillendirme çalışmaları da buna göre planlanmakta ve uygulamaya konulmaktadır.

Erkek Vücut Şekillendirme Nasıl Yapılır?

Sportif bir vücudunuz var ve bel çevrenizdeki yağlardan dolayı istediğiniz şekilde vücudunuz belirgin bir hal almıyorsa sizin için en ideal vücut şekillendirme operasyonu liposakşın olacaktır. Liposakşın işlemi ile birlikte;

Amaç zayıflama sağalama değildir,

Kasların geçişi esnasında ortamdaki yağ dokudan dolayı yeterince keskin bir geçiş yapmayan bu bölgeyi daha belirgin hale getirmek amaçlanır. İşlem genellikle şu aşamalardan oluşur:

  • Yüzükoyun yatan hastanın bel, sırt ve kollardaki fazla yağ alınır
  • Sonraki aşama sırt kaslarını belirginleştirmektir, burada sırtın üçgen bir yapı almasını sağlanır
  • Daha sonra sırtüstü konumda hastanın karın bölgesinden fazla yağ alınır.
  • Son olarak karın bölgesinde sixpack elde etmek için çeşitli yerlerden yağ alınır

Bu şekilde genel itibari ile erkek vücut şekillendirme işlemi gerçekleştirilir. Vücut şekillendirme işlemi esnasında alınan fazla yağlar ihtiyaç durumunda omuzların belirginleştirilmesinde veya poponun daha çıkık durması işlemlerinde de kullanılabilmektedir.