Kadıköy Kapalı Burun Estetiği | Ali Cemal Yılmaz

Kadıköy Kapalı Burun Estetiği

Kadıköy Kapalı Burun Estetiği

Kadıköy Kapalı Burun Estetiği

Estetik denilince ilk akla gelen işlemlerden birisi de kuşkusuz burun estetiğidir. Zira genel itibari ile ele alındığında yüz bölgesinde insanların ilk dikkat ettiği bölge burun olmaktadır. Bu yüzden kadın veya erkek fark etmeksizin kusursuz ya da kusursuza yakın bir burna sahip olmak oldukça önemlidir. Kadıköy kapalı burun estetiği hizmeti veren uzmanların başında gelen Ali Cemal Yılmaz güvenilir ve minimum risk ile burun estetiğinde tam olarak ihtiyacınız olan hizmeti size vermek için bir telefon kadar yakın. Bugüne değin birçok farklı burun yapısına estetik ve şık bir görünüm kazandıran sayın Yılmaz yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile en iyi kapalı burun estetiği hizmeti sunan uzmanlardan birisidir.

Kapalı Burun Estetiği Nedir?

İki farklı şekilde burun estetiği gerçekleştirilir: Kapalı ve Açık Burun estetiği ameliyatı. Son zamanlarda sağladığı birçok farklı avantajlar ile sıklıkla tercih edilen kapalı burun estetiğinde burun dokusu ve dış yüzeyi minimum düzeyde hasar görecek şekilde estetik ameliyatı gerçekleştirilir. Bununla birlikte kapalı burun estetiği operasyonunun avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Burun içi yumuşak doku çok az miktarda hasar görür
  • Ayrıca bağlar kesilmeden ve kanama meydana gelmeden işlem gerçekleştirilir
  • İyileşme süresi açık burun estetiğine göre oldukça kısadır ve iyileşme sonrası da herhangi bir iz meydana gelmez

Kapalı Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Kapalı burun estetiği esasında Kapalı Rinoplasti olarak da bilinir ve bu işlemde herhangi bir kesik yapmadan burun deliklerinden işlem yapılır. Böylelikle herhangi bir dikiş yapma gereği de duyulmaz. Genel anestezi dahilinde yaklaşık olarak 2 saatte yapılan ameliyatta başarı oranı oldukça yüksektir.

  • Ameliyat sonrası açık estetiğe göre daha az morluk bulunur
  • Hasta işlem sonrası bir gün boyunca hastanede tutulur
  • Kapalı ameliyat sonrası kullanılan ve Termoplastik sprit olarak bilinen burun alçıları 7 – 8 gün sonra çıkartılır
  • Hastanın yaşına ve genel sağlık durumuna göre iyileşme süresi değişiklik gösterebilmektedir

Kapalı Burun Estetiği Fiyatları

Kapalı burun estetiği fiyatları risk faktörlerine ve uygulanacak işlemlere göre değişiklik gösterebilmektedir, kesin ve detaylı bilgi almak için yetkili isimlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.