Kadıköy Karın Germe | Ali Cemal Yılmaz

Kadıköy Karın Germe

Kadıköy Karın Germe

Kadıköy Karın Germe

Kilo verme süreci sonunda pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettikleri karın germe işlemi sonunda siz de muazzam bir vücuda sahip olabilirsiniz. Kadıköy Karın Germe işlemi yapan yerler arasında tecrübeli ve bir o kadar da başarılı geçmişi ile en çok tercih edilen uzmanlardan biri olan Opt. Dr. Ali Cemal Yılmaz ile sizler de tam olarak ihtiyacınız olan karın germe ameliyatını kısa sürede sağlıklı bir şekilde olabilir ve güvenle pürüzsüz bir vücutla tanışmaya hazırlanabilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Birçok farklı sebep dolayısıyla karın bölgesinde meydana gelen yağ / deri fazlalığı, sarkıklık ve benzeri sorunları karın germe operasyonu ile güvenli bir şekilde uzaklaştırmanız mümkün. Her alanda olduğu gibi özellikle de sağlık alanında teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte eskiden şüphe ile yaklaşılan bu tedavi hizmetleri günümüzde oldukça kolay ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Karın Germe Operasyonu Ne Zaman Yapılır?

Aşırı kilo alma ve verme durumlarında meydana gelen kırışıkların giderilmesi için genellikle tercih edilen karın germe operasyonu birçok farklı sebep ve amaçla gerçekleştirilebilir. Karın germe operasyonunun gerçekleştirilme durumlarının başında şunlar gelmektedir:

  • Kadınlarda hamilelik sonrası meydana gelen kırışıklıkların giderilmesinde,
  • Kilo verme sürecinde meydana gelen fazla derinin alınmasında,
  • Aynı şekilde fazla yağın alındığı durumlarda karın germe operasyonu tercih edilmektedir.

Ayrıca sanılanın aksine sadece kadınlarda değil, erkeklerde de karın germe operasyonları popüler bir şekilde uygulanmaktadır.

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süresi Ne Kadardır?

Karın Germe ameliyatlarının iyileşme süresi genellikle kişiden kişiye değişebilmektedir. Ancak genellikle yapılan uygulama sonrası hasta bir iki gün boyunca klinik ya da hastanede gözetim altında tutulur. Genellikle yüksek başarı oranı ile gerçekleşen karın germe operasyonu sonrası hasta iki gün içerisinde taburcu edilir. Ancak iş bununla sınırlı tutulmuyor, hastaların dikkat etmeleri gereken bazı hususlar her zaman mevcuttur. Bunlar başlıca şu şekilde sıralanabilir:

  • Taburcu olduktan sonra hastaların genellikle bir ay boyunca korse giymeleri istenir
  • Ameliyattan 3-4 saat sonra yardımla hastanın hareket etmesi sağlanır
  • Hastanın ameliyattan ancak 3 – 4 gün sonra banyo yapabileceği bildirilir

Bu ve benzeri birkaç önemli hususlar ile birlikte hastanın en kısa sürede sağlığına kavuşması sağlanır.