Kadıköy Laser Epilasyon | Ali Cemal Yılmaz

Kadıköy Laser Epilasyon

Kadıköy Laser Epilasyon

Kadıköy Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon, jilet, tüy dökücü, makine kullanımı gibi diğer epilasyon yöntemlerinden oldukça farklıdır. Lazer epilasyon yöntemi ile ağrısız ve acısız bir şekilde istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Kadın veya erkek fark etmeksizin isteyen herkes bu yöntem ile tüylerinden kurtulabilir. Bu yöntem doğru uzmanlar ve cihazlar ile yapıldığında oldukça sağlıklı ve kalıcı olmaktadır. Kadıköy Lazer Epilasyon yapan birçok kişi arasında işini en iyi ve en kaliteli şekilde yapan Op. Dr. Ali Cemal Yılmaz sizler için kliniğinde hizmet sunmaya devam ediyor.

Kadıköy Kaliteli Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kurtulabilmek için belli başlı Kaliteli Lazer Epilasyon cihazları ve yöntemleri olması gerekmektedir. Yanlış cihazlarla ve yöntemlerle uygulanan süreç çeşitli rahatsızlıklara ve yanıklara sebebiyet verebilir. 12 yaşından büyük ve belirli özelliklere sahip herkes lazer epilasyon yaptırabilir. Fakat kanser hastalıkları ya da cilt rahatsızlıklarına sahip olan, aynı zamanda ten ve kıl rengi açık olan kişiler lazer epilasyon yöntemi uygulanamaz. Lazer epilasyon kol, kol altı, bacak, yüz ve genital bölgeye uygulanabilmektedir. Kadıköy Kaliteli Lazer Epilasyonda dört çeşit cihaz bulunmaktadır. Bu cihazların dalga boyları birbirinden farklıdır ve kişinin cilt tipine, kıl tipine ve rengine göre uygun olan cihaz kullanılmaktadır. Her cihaz türünde dalga boyu kısaldıkça kıl kökünün bulunması ve tutulması zorlaşır. Yüksek dalga boyu ışınlarda hissedilen acı ve ağrı oldukça fazladır. Genel olarak kullanılan lazer epilasyon türlerini sıralayacak olursak:

  • Nd/Yag Lazer: Bu cihaz koyu ve açık tenli kişiler için kullanılmaktadır ve bu cihazda acı ve ağrı daha fazla hissedilir. Geniş çaplı ucu ve uzun atım süresi sayesinde açık renkli kıl kökleri kolayca tanınabilir.
  • Ruby Lazer: Bu cihaz çok kısa kıl kökleri için kullanılmaktadır. Açık renkli cilt tiplerinde oldukça etkilidir ve genel olarak dudak üstü tüylerde kullanılır.
  • Diode Lazer: Bu cihaz ince tüylerinde giderilmesinde kullanılmaktadır. Cilde çok yakın mesafelerden atışlar yapılır, bu sebepten ötürü soğutucu jel ile birlikte kullanılmaktadır. Tüm cilt tipleri için uygulanabilir.
  • Alexandrite Lazer: Bu cihaz ile yakında bulunan dokulara zarar vermeden kıl kökleri yakılabilir. Genellikle geniş bölgeler için kullanılmaktadır. Bu cihaz ile uygulanan yöntemlerde seans süresi oldukça kısadır. Çok koyu olmayan ten ve koyu kıl köklerinde kullanılabilir.

Kadıköy Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadıköy Lazer Epilasyon Fiyatları kullanılacak olan cihaza göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebepten ötürü net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek çok doğru değildir. Kadıköy Lazer Epilasyon Fiyatları hakkında detaylı ve ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.