Kadıköy Popo Şekillendirme | Ali Cemal Yılmaz

Kadıköy Popo Şekillendirme

Kadıköy Popo Şekillendirme

Kadıköy Popo Şekillendirme

Popo Şekillendirme, basenlerin çok belirginleştirilmediği, dış kısmın dışa çıkıntı yapması sağlanarak ince bir bel kavisiyle birleştirildiği operasyonlardır. Kısacası, kalça büyütme ve şekillendirme olarak bahsedilebilir. Kadıköy Popo Şekillendirme operasyonları yapan birçok yer arasında en iyi ve en kaliteli operasyonları özenle yapan Op. Dr. Ali Cemal sizler için en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Kadıköy Popo Şekillendirme Operasyon Süreci

Popo Şekillendirme Operasyon Süreci hastalarımız kliniğimize geldiği anda itibaren başlamaktadır. Operasyon genel anestezi altında yaklaşık 2-3 saat sürmektedir ve şekillendirme için genel olarak protez silikon protezler ve hastadan toplanan yağlar kullanılmaktadır. Kadıköy Popo Şekillendirme Operasyon Süreci sonrası süreç hastalar için oldukça zorlu geçmektedir. Operasyon sonrası hastanın 1-2 hafta süreyle kalçası üzerine yatmaması gerektiği söylenmektedir. Bu durum hastayı ekstradan zorlayabilir. Operasyondan sonraki gün drenler hastadan çekilir ve hasta taburcu edilir. Hasta yaklaşık olarak operasyondan 2 hafta sonra işine ve günlük yaşantısına dönebilir. Popo şekillendirme kişi için birçok avantaj sağlar. Bu avantajlara bakacak olursak:

  • Profesyonel ve oldukça özverili çalışan doktorumuz sayesinde sarkmış, düz, şekilsiz kalçalar büyütülür ve belirginleştirilir. Bu sayede kalçalar daha dolgun ve daha dikkat çekici hale gelir.
  • Kalçalar daha genç, diri ve fit görünür. Bu durum kişiye ekstra özgüven katmakta ve kendiyle barışık olmasını sağlamaktadır.
  • Sadece kalça değil, operasyon sırasında kalça haricinde de bele kavis ve kıvrım verilmektedir. Bu durum giyilen dar kıyafetlerin daha güzel durmasını sağlamaktadır.
  • Yapılan operasyonlar ile kişi daha yuvarlak ve yumuşak bir kalçaya sahip olur.
  • Yağ enjeksiyonu ile operasyon olan hastalar, diğer bölgelerinde bulunan fazlalık yağlardan kurtulurlar.
  • Kişi daha estetik görünümlü bir vücuda sahip olur.

Doktorumuz tarafından yapılan operasyonlar sayesinde birçok kişi istediği kalça görünümüne sahip olmuştur. Sahip oldukları bu kalça görünümüyle, sosyal hayatını olumlu etkileyebilmiştir.

Kadıköy Popo Şekillendirme Fiyatları

Kadıköy Popo Şekillendirme fiyatları, yapılacak operasyon ve operasyon kombinelerine göre değişkenlik göstermektedir. Ekstra olarak operasyonu yapacak olan doktorun tecrübesine ve uygulayacağı prosedürlere göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Kadıköy Popo Şekillendirme Fiyatları hakkında detaylı ve ayrıntılı bilgi almak için doktorumuzla iletişime geçebilirsiniz.