Kadıköy VASER Liposuction | Ali Cemal Yılmaz Estetik

Kadıköy VASER Liposuction

Kadıköy VASER Liposuction

Kadıköy VASER Liposuction

Liposuction, cildinizin altındaki yağ birikintilerini ortadan kaldıran kozmetik bir prosedürdür. VASER liposuction, yağ hücrelerini parçalayan ve onları derin dokularınızdan gevşeten, böylece yağın tedavi sırasında daha etkili bir şekilde alınabilmesi için bir tür liposuction anlamına gelir. VASER, rezonansta ses enerjisinin titreşim amplifikasyonunun kısaltmasıdır. Bu ultrason teknolojisi, yağ hücreleri arasındaki bağları bozmak için güçlü dalgalar kullanır. VASER liposuction, daha kontrollü ve nazik bir kozmetik prosedür olarak kabul edilir ve bunu doğru yapmak için yetenekli ve deneyimli bir uzman gerektirir. Tüm liposuction türleri aynı temel prensipte çalışır. Yağ birikintileri parçalanır ve daha sonra cildinizin altındaki yağı emmek için anestezi, salin solüsyonu ve kanüller kullanılarak vücudunuzdan çıkarılır.

VASER Liposuction Neden Farklıdır?

VASER liposuction, sağlayıcınızın yağ alma yönteminde hem nazik hem de son derece hassas olmasını sağlaması bakımından benzersizdir. Alttaki sağlıklı dokuya zarar vermeden yağ dokusu ile alttaki kaslar arasındaki bağlantıyı bozar. Bu, VASER liposuction'a vücut şekillendirme konusunda iyi bir itibar kazandırır. Araştırmalar, liposuction'ın metabolizmanızın yağdan kurtulmak için çalışma şeklini de değiştirdiğini gösteriyor. VASER liposuction, bazı önemli farklılıklar olsa da geleneksel liposuctiona benzer bir işlemdir. En büyük fark, VASER liposuction'ın yağ alma işleminde daha fazla hassasiyet sağlamasıdır. Bazı bireyler VASER teknolojisinin liposuction sonrası iyileşmeyi daha az ağrılı hale getirdiğini ve iyileşmenin daha hızlı gerçekleştiğini ifade ediyor.

VASER Liposuction Nasıl Uygulanır?

VASER liposuction yaptırmayı düşünüyorsanız, eğitimli ve lisanslı bir uzman bulmanız gerekir. VASER liposuction sırasında muhtemelen genel anestezi veya bilinçli sedasyon adı verilen bir tür anestezi uygulanacaktır. Hedeflenen alana bir anestezik ile karıştırılmış bir tuzlu su çözeltisi veya şişen sıvı enjekte edilecektir. Daha sonra, yağ dokusunu parçalamak için küçük bir insizyon yoluyla deriye ultrason probları yerleştirilecektir. Yağ dokusu yavaşça parçalanmaya başlayacak ve yağ dokusunu ve sıvının çoğunu aynı porttan vakumlamak için bir kanül kullanılacaktır. İşlem sonrası ağrıyı uyuşturmak için sıvının bir kısmı vücudunuzda kalacaktır. Vücudunuz sonraki günlerde onu emecektir.