Estetik Cerrahi | Ali Cemal Yılmaz
Editör :
19 Ocak 2022
Lazer Epilasyon, jilet, tüy dökücü, makine kullanımı gibi diğer epilasyon yöntemlerinden oldukça farklıdır.
Editör :
12 Ocak 2022
İstenmeyen tüylerden Buz Lazer Epilasyon yöntemi ile kısa süre içerisinde ağrısız, acısız bir şekilde kurtulmak mümkündür.
Editör :
4 Ocak 2022
Popo Şekillendirme, basenlerin çok belirginleştirilmediği, dış kısmın dışa çıkıntı yapması sağlanarak ince bir bel kavisiyle birleştirildiği operasyonlardır
Editör :
27 Aralık 2021
Bugüne değin birçok farklı burun yapısına estetik ve şık bir görünüm kazandıran sayın Yılmaz yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile en iyi kapalı burun estetiği hizmeti sunan uzmanlardan birisidir.
Editör :
24 Kasım 2021
Dolgu yapımı; kırışıklıkları, izleri yok etmek ve genç görünmek için çoğu insanın tercih ettiği ve son zamanlarda oldukça popüler olan bir yöntemdir.
Editör :
10 Kasım 2021
Çene, elmacık kemiği, dudak gibi farklı bölgelerde yüz estetiği uygulamasından söz edilebilir.
Editör :
5 Kasım 2021
Farklı pek çok neden ile burun estetiği ameliyatı olunabiliyor. Yüzün genel yapısı ile daha uyumlu olması istenilen burnun estetik ameliyat ile yeniden şekillendirilmesi mümkündür.
Editör :
11 Ekim 2021
Kadıköy göz kapağı pitozu, bir sağlık sorunundan daha çok rahatsız edici veya kozmetik bir endişe gibi görünebilir ve çoğu zaman öyledir.
Editör :
8 Eylül 2021
Karın germe ameliyatı, diğer adıyla abdominoplasti karın bölgesinde yağ birikimi, sarkma ve gevşeme olan kişilere yapılır.
Editör :
20 Ağustos 2021
Yanıklar insan vücudunda birçok sebepten ötürü oluşabilecek yararladır. Yanık gibi acı çektiren yaralara en çok sebep olan şeylerin başında sıcak sıvılar gelmektedir.
Editör :
4 Ağustos 2021
Yüz estetiği özellikle kadınlar başta olmak üzere birçok kişinin son zamanlarda en çok başvurduğu estetik çeşitlerinden biridir.
Editör :
16 Haziran 2021
Ataşehir göz kapağı pitozu genelde doğumda ortaya çıkar. Çoğunlukla tek gözde görülür ancak her iki gözde de görülmesi muhtemeldir.
Editör :
4 Haziran 2021
Ataşehir göz kapağı düşüklüğü altında yatan neden teşhis edildikten sonra tedavi aşamasına geçilebilir.
Editör :
20 Mayıs 2021
Jinekomasti, erkeklerde testosteron ve östrojen hormonlarının oluşturduğu dengenin bozulması ile oluşur.
Editör :
28 Mayıs 2021
Göz kapağı estetiği yapımının genel sebebi göz çevresinin sahip olduğu ince yapı ve mimik kullanımı sebebi ile erken yaşlanmasıdır.
Editör :
12 Mayıs 2021
Vaserliposuction en çok karın, bel, baka, basen, sırt ve bacak içi gibi vücutta sık yağ birikimi yaşanan bölgelere yapılmaktadır.
Editör :
16 Şubat 2021
Badem göz estetiği; Gözlere çekiklik kazandırarak göz altlarına parlaklık verilmesi için uygulanan estetik operasyonlara denir.
Editör :
16 Şubat 2021
Kozmetik cerrahi öncesi mevcut psikiatrik sıkıntılar hastayı cerrahiye zorlamaktadır. Bazen de cerrahi sonrası psikiatrik sıkıntılar oluşmaktadır.
Editör :
16 Şubat 2021
Sporcu kadınların memeleri spor yaptıkları için mi küçük yoksa büyük memeli kadınların sportif başarıları mı kötü?
Editör :
16 Şubat 2021
Kombine Estetik Ameliyatı; Estetik operasyonlar için planlama yapılırken öncelik her zaman kişinin genel sağlık durumudur.
Editör :
16 Şubat 2021
Günümüzde cerrahi müdahaleler sonrasında dikiş izi ve yara izi kalma oranı oldukça azaltılsa da hala iz sorunu yaşayan pek çok insan var.
Editör :
16 Şubat 2021
Fiziksel görünüşten kaynaklı cazibe günümüz sosyal toplumunda daha önemli olmuştur.
Editör :
16 Şubat 2021
Kulak ile kafa arasındaki açının normalden daha geniş olduğu durumlar ‘kepçe kulak’ olarak ifade edilir.
Editör :
16 Şubat 2021
erhangi bir cerrahi müdahale yapılmadan, dikiş izi bırakmayan “medikal uygulamalar” doğal estetik uygulamaları olarak da bilinir.
Editör :
16 Şubat 2021
Yüzün orantısı ve görüntüsü için burun ne kadar önemliyse, burnun görüntüsü için de burun ucu o kadar önemlidir.
Editör :
11 Şubat 2021
Eski operasyonlardan kalan dikiş izleri de kişinin estetik açıdan rahatsız olmasına neden olabileceği için dikiş izlerine müdahale yapılabilir.
Editör :
11 Şubat 2021
Amerikan psikiyatrik anlayışına göre hastalar çoğunlukla nevrotik ve nartistik olduğu saptanmıştır.
Editör :
9 Şubat 2021
Fiziksel görünümünden memnun olmayan hastaların öz güvenlerini azaltmış, buda kozmetik cerrahiye ilgiyi artırmıştır.
Editör :
10 Şubat 2021
Sporcu kadınların memeleri spor yaptıkları için mi küçük yoksa büyük memeli kadınların sportif başarıları mı kötü?
Editör :
9 Şubat 2021
İnsanoğlu var olduğundan beri güzel olma arzusu ve çabası hep olmuştur.
Editör :
11 Şubat 2021
Vücudun dışarıdan görülen kısımlarında meydana gelmiş olan izler, kişinin özgüven açısından problem yaşamasına neden olur.

Estetik Cerrahi

Estetik cerrahi, bir kişinin tıbbi nedenlerle değil kozmetik için fiziksel görünümünü değiştirmek için bir ameliyat veya invaziv tıbbi prosedür tercih ettiği yerdir. Botoks ve dermal dolgu maddeleri gibi cerrahi olmayan kozmetik prosedürleri kapsar ve bunlar tipik olarak kırışıklık çizgilerini rahatlatmak veya doldurmak için kullanılır ve ameliyat içermez. Bu gibi işlemler estetik cerrahi olarak adlandrılırlar. Mevcut en güvenli, en gelişmiş estetik cerrahi tekniklerini kullanarak görünümünüzü iyileştirmenize yardımcı olmak için size bir telefon kadar yakınız. Çok çeşitli cerrahi ve cerrahi olmayan prosedürlere erişim sayesinde hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize uygun en iyi seçeneği bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Oldukça güvenilir ve yüksek kalite estetik cerrahi uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.