Göz Estetiği | Ali Cemal Yılmaz
Editör :
16 Haziran 2021
Ataşehir göz kapağı pitozu genelde doğumda ortaya çıkar. Çoğunlukla tek gözde görülür ancak her iki gözde de görülmesi muhtemeldir.
Editör :
4 Haziran 2021
Ataşehir göz kapağı düşüklüğü altında yatan neden teşhis edildikten sonra tedavi aşamasına geçilebilir.
Editör :
28 Mayıs 2021
Göz kapağı estetiği yapımının genel sebebi göz çevresinin sahip olduğu ince yapı ve mimik kullanımı sebebi ile erken yaşlanmasıdır.
Editör :
16 Şubat 2021
Badem göz estetiği; Gözlere çekiklik kazandırarak göz altlarına parlaklık verilmesi için uygulanan estetik operasyonlara denir.
Editör :
16 Şubat 2021
Göz etrafında meydana gelen kırışıklık, topaklanma, renk değişikliği bollaşma gibi sorunlar genellikle yaşın ilerlemesiyle meydana gelir.

Göz Estetiği

Gözler zihnimizi ve ruhumuzu yansıtır ve her zaman sağlıklı kalmaları ve güzel görünmeleri çok önemlidir. Oftalmolojinin bir dalı olan göz estetiği, daha esnek, genç ve tazelenmiş bir görünüm elde etmeniz için göz çevresine yapılabilecek işlemler sunar. Bu uzmanlık tarafından sunulan hizmetler, sadece gözlerinizin daha iyi görünmesi için değil, aynı zamanda gözlerin işleyişinde de önemli bir rol oynayabilir. Gözlerinin görünümünden memnun olmayan hastalara birçok tedavi şekli sunulabilir. Seçenekler, enjeksiyonlardan göz estetiğini geliştirmek için yapılabilecek ameliyatlara kadar uzanmaktadır. Estetik göz ameliyatı, öncelikle yaşlanma belirtilerini azaltmak için gözlerinizin görünümünü iyileştirmek için tasarlanmıştır. Çoğu durumda ameliyat gözlere değil, göz kapaklarına ve/veya çevre dokulara yapılır. Bu ayrıcalıklardan ve güvenilir göz estetiği hizmetlerinden yararlanmak için Ali Cemal Yılmak doktorumuz ile iletişime geçebilir ya da randevu talep edebilirsiniz.