Somon DNA

Zamanla ve çevresel faktörlerin etkisi, hava kirliliği, sigara, alkol, güneşin zararlı ışınları ve geçen yılların olumsuz etkileriyle cilt daha mat ve kuru görünür, elastikiyeti azalır ve cilt kalitesi bozulur.

Somon DNA saf hyalüronik asit ve somon balığı spermlerinden elde edilen, bir çeşit vitamin takviyesidir. Hızlı, etkili ve pratik bir gençleştirme yöntemidir. Ciltte canlandırma sağlar. Bu sistem, polinükleotidler ve hyalüronik asit moleküllerinin cilde zerk edilmesiyle uygulanmaktadır. Protokolü oluşturan moleküller tamamen vücudun doğal elemanlarıdır.

Donuk görünen cildinizi daha canlı, daha pürüzsüz, yüzünüzdeki ifadeyi kaybetmeden geri kazanmanın etkin ve güvenilir yolu Somon DNA tedavisidir.

Somon DNA aşısının kullanım alanları

  • Cilt yapısının düzenlenmesinde ve nemlendirilmesinde
  • Göz çevresinin yeniden yapılandırılmasında ve aydınlatılmasında
  • Hamilelik sonrası çatkalrada
  • El, boyun, dekolte, dudak ve yüz bölgelerinin yenilenmesi ve onarımında
  • Akne ve sivilcelerin tedavisinde

Op. Dr. Ali Cemal Yılmaz

Op. Dr. Ali Cemal Yılmaz
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nden 1998 yılında mezun oldum. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2.Plastik Cerrahi servisinde ihtisasımı tamamlayarak Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldum.
Çalıştığım her yerde hasta odaklı, insan ilişkilerini ön planda tutan ve çalışma arkadaşları ile uyumlu biri olarak bilinirim. Bütün bunların hepsi temel prensiplerimdir. Onbeşe yakın ulusal ve uluslararası bilimsel yayınım, Yirmiden fazla kongre katılımım ve ona yakın kongre etkinliğim bulunmaktadır. 2011’de board denkliğini aldım. Estetik ve maksillofasiyal operasyonlarına ayrıca bir ilgim oldu. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) üyesiyim.

Yorumlar

WhatsApp ile Hemen Ulaş!